
Треньорът на ЦСКА Христо Янев коментира тежката загуба на тима от Полесие Житомир с 0:4. Наставникът на „червените“ не спести критиките си към футболистите за представянето на терена, но похвали младите състезатели. Янев благодари на ръководството на клуба за осъществения трансфер на Стефано Сенси днес.
„Изводите ще ги направим, след като изгледаме мача. Подходът беше коренно различен от двата отбора. Ние подходихме като контрола, а те като битка. Ние им помогнахме за три от четирите гола. Това е нещо, което може да ни послужи за следващите мачове.
Нормално е да са уморени и бавни, несигурни. Не мога да оправдая отношението на отбора. Трябва да по най-бързия начин да сменим начина си на мислене и да сменим подхода. Натоварваме играчите много сериозно, но това не е оправдание за поведението ни на игра.
Доволен съм от младите футболисти в отбора, показват голямо старание. Всички в отбора ги приемаме по добър начин. Знаем, че преотстъпените са футболисти с качества и се надяваме да помогнат ЦСКА да бъде по-добър.
Всички знаем за качествата на Стефано Сенси. Доволен съм от неговото привличане. Благодаря на ръководството. Надявам се неговият опит да ни бъде много полезен, както във футболно отношение, така и за нащата, които правим като работа.
Надявам се бързо да го вкараме във форма, за да усети отбора по най-добрия начин“, каза Янев след последния съдийски сигнал в Австрия.








