ФутболЦСКА

Майкъла: За мен не е сериозно някакви отбори да те бият 4:0

Бившият футболист на ЦСКА и често срещано лице в големите мачове на „червените“ – Георги Илиев, коментира състоянието на тима след порежението с 4:0 в контрола срещу Полесие. Видният привърженик и бивш състезател на тима не остана доволен от продукцията на „армейците“, но заяви, че очаква титла за възпитаниците на Христо Янев.

„ЦСКА тепърва прави отбор, следя подготовката изкъсо. Има и още контроли, така че играчите ще имат шансове да се изявят. За мен не е сериозно някакви отбори да те бият 4:0, това не подхожда на ЦСКА, но от друга страна – по време на подготовките всичко е възможно. Резултатите в контролите нямат огромно значение. Те се използват да обиграваш състава, утре този отбор ще играе в турнирите, в първенството. Би трябвало да подходят по-сериозно. Това е задача на спортния директор и треньора. Повтарям го – 4:0 не е нормално да паднеш. Коментарът на треньора, че едните са излезли на бой, а другите на разходка – също не е подходящ“

profittips-the best football tips

„Сенси игра в Интер преди много време. Ако е толкова голям футболист, ще отиде ли в Кипър? Освен това той страда от много контузии през годините. Има няколко операции зад гърба си. Такъв играч трябва да бъде тестван здравословно преди да се вземе. Чух, че имал и килограми да сваля. В ЦСКА се идва готов да влезнеш в отбора и да играеш. Нека да спрем с това „ бил някога“, както се казва „бил съм се бил напил“. Такъв играч ще го чакаме да го възстановяваме една година, а заплатата му в същото време не е малка. Чувам, че в Кипър е взимал 10 000 – 12 000 евро. Ако тези заплати, които се пишат, са верни, това е пълна лудост със Сенси (б.р. – според слуховете италианецът ще взима в ЦСКА 60 000 евро на месец). Интересното е, че и треньорът нищо не казва за новите, поне не съм чул досега. Дали той го иска този играч, има ли на този пост други, с какво ще помогне на ЦСКА? Има треньор и спортен директор и те ще носят цялата отговорност“

profittips-the best football tips

„Всички казват, че аз имам нещо против Янев. Той е добро момче, ЦСКА обаче е високо ниво. Единственото добро нещо е, че взе Купата, но това е на голям късмет. Когато в ЦСКА 2-3 години не си взел нищо, Купата се превръща в голям успех. Сега следва Европа. В Лига Европа играем с едни средни отбори, а нещо сме се променили в ЦСКА… Играем във Враца – много тежък мач бил, с Монтана- тежък мач. Паднаха се съвсем нормални отбори.“

Хей, не изпускай нито една новина за любимия ти отбор! Научавай новините пръв с TribunaSofia.bg и то напълно БЕЗПЛАТНО! Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще получаваш пръв новините ни веднага след публикуването им:

фейсбук страница TribunaSofia

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker