
Запалянковците на Левски вдигнаха две хореографии още през първото полувреме на дербито срещу ЦСКА, предаде репортер на TribunaSofia.bg.
„Сините“ привърженици в сектор „Б“ първо издигнаха хореография с цифрата 27 – колкото са шампионските им титли, след отличието спечелено през този сезон.
Минути след това издигнаха и хореография, изобразяваща два фена на „червените“ и титлата, в синьо с надпис „Ах, колко жално гледате чорбари, как ние сме отново шампиони“.
В Сектор А феновете на Левски издигнаха транспарант, насочен към тези ЦСКА:
„Селяни, дойдохте да се поклоните пред шампиона!“
Хей, не изпускай нито една новина за любимия ти отбор! Научавай новините пръв с TribunaSofia.bg и то напълно БЕЗПЛАТНО! Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще получаваш пръв новините ни веднага след публикуването им:













