ВИДЕОФутбол

ГЛЕДАЙ: Станислав Шопов: С този отбор може да преследваме класиране на европейско първенство

Полузащитникът на младежките ни национали по футбол Станислав Шопов бе категоричен след разгромната победа над Естония с 6:0, че този отбор може да преследва класиране на европейско първенство.

„Не успяхме да вкараме гол през първата част, но след почивката реализирахме шест гола. През последните 20 минути на първото полувреме много натиснахме отбора на Естония и си казахме, че трябва да продължим по този начин и това се случи.

Радвам се за тази победа и за целия отбор. Радвам се, че помогнах с гол и две асистенции. Идва самочувствие, от което всеки един футболист има нужда.

Видяхме полицията пред стадиона. Със сигурност тази ситуация не е приятна за целия български футбол. Ние останахме изцяло концентрирани върху предстоящите мачове и мисля, че днес го показахме на терена.

С този отбор може да преследваме класиране на европейско първенство. Срещу Германия също показахме атакуващ стил, без да се притесняваме срещу кого играем. Ние си вярваме. Радвам се, че завършихме годината с победа и очакваме мача с Полша“.