Извън БългарияФутбол

Роден легионер в Турция откри сметката си срещу турски гранд

Родният легионер Мартин Минчев откри сметката си за Чайкур Ризеспор. Той стори това срещу не кой да е, а тима на Фенербахче.

Голът на Минчев не помогна на тима му, който загуби с 1:3 като домакин. Все пак родния национал откри резултата в 27-мата минута и даде възможност на тима му да помечтае.

За негово съжаление Дурсун в 48-мата минута, Джеко в 65-тата и Тадич в продължението на мача оформиха загубата на Ризеспор. Българинът игра 77 минути преди да бъде заменен.

Това не е първата интересна изява на нашенеца – по-рано той се опита да помогне на арбитър, нападнат от президент на футболен клуб веднага след края на мач.

Снимка: Интернет