
Ръководството на Славия и детско-юношеската академия на отбора излязоха с официално обръщение към футболната общесвеност в България. „Белите“‘ изразиха своите искрени благодарности за подкрепата и съпричеността, получени в труден момент за клубБлагодарим на цялата футболна общественост в България за подкрепата, съболезнованията и съпричастносттаа.
Ето какво написаха от Славия:
„Благодарим!
В тези изключително тежки дни за голямото семейство на Славия получихме безброй думи на съпричастност, подкрепа и съболезнования от клубове, футболни организации, спортни деятели, привърженици и приятели от цялата страна.
От името на ПФК Славия и Академия Славия изказваме своята искрена благодарност към всички, които споделиха болката ни и бяха до нас в този трагичен момент.
В подобни дни футболните цветове остават на заден план, а човечността, съпричастността и уважението към човешкия живот са това, което ни обединява.
Благодарим на цялата футболна общественост в България за подкрепата, съболезнованията и съпричастността.
Поклон пред паметта на нашите деца и на техния близък“








