СлавияФутбол

Славия завърши с загуба лагера в Турция, съперникът на „белите“ с огромен гаф

Славия завърши подготовката си с минимално поражение с 0:1 от руския Сочи. Единственото попадение в срещата реализира бразилецът Мигел през второто полувреме.

Съперникът на най-стария столичен клуб допусна огромна грешка при излъчването на проверката. На таблото с резултата присъстваше емблемата на Славия Прага. От Сочи все пак се усетиха и в 15-ата минута отстраниха тази груба неточност, след като сложиха действителната емблема на „белите“ от София.

По този начин Славия завърши подготовката за пролетния полусезон в Турция . В утрешния ден отборът се прибира в столицата, където ще тренира до първия официален мач.

Възпитаниците на Златомир Загорчич подновяват шампионата с домакинство срещу Берое. Мачът на „Александър Шаламанов“ е на 17 февруари от 14:30ч.

Стартов състав на Славия: 21. Светослав Вуцов,17. Ерол Дост, 6. Мартин Георгиев, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев, 71. Кристиян Стоянов, 73. Иван Минчев, 33. Галин Иванов (К, 88. Тони Тасев, 23. Денислав Александров, 55. Николай Христов

Старши треньор: Златомир Загорчич