Първа лигаЦСКА-София

ЦСКА с много юноши взе първата си контрола

Тимът на ЦСКА-София победи в първата си приятелска среща от лагера в Австрия. „Червените“ победи с 1:0 румънския Ботошани чрез автогол. В състава на Саша Илич намериха място много от юношите на клуба като Жабов, Чорбаджийски, Бучков, Папазов и Дончев.

Гоол ! ЦСКА повежда в резултата в 6-ата минута след центриране на Тобиас Хайнц настъпи разбъркване в наказателното поле и футболист на Ботошани си отбеляза автогол.

Футболист на Ботошани в 31-ата минута получи травма и ще напусне терена с носилка.

В самия край на първата част румънския тим имаше възможност да върне равенството, но Димитър Евтимов успя да блокира удара на Головка

През втората част наставникът на „червените“ Саша Илич извърши множество промени в състава. Шагоян отправи удар посока вратата на румънците в 68-ата минута, но стража на Ботошани изби.

В 89-ата минута футболист на румънците излезе под ъгъл очи в очи с Орлинов, но новият вратар на „армейците“ го затвори добре и спаси.

ЦСКА: 25. Евтимов, 4. Кох, 30. Бучков, 20. Дончев, 15. Вион, 7. Линдсет, 14. Хайнц, 16. Чорбаджийски, 24. Папазов, 18. Александров, 14. Чарлс

Резерви: 12. Марин Орлинов (в), 6. Християн Петров, 8. Станислав Шопов, 23. Жираир Шагоян, 26. Марселино Кареасо, 13. Илиан Антонов, 27. Павел Жабов.