Първа лигаФутболЦСКА 1948

ЦСКА 1948 с изразителна победа над Хебър в Пазарджик

ЦСКА 1948 победи Хебър с 4:1 в контролна среща, играна на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик.

В четвъртата минута гостите поведоха с попадение на Симеон Димитров с прякор Симба, който бе първи негов за мъжкия тим. В 39-ата минута Педриньо удвои аванса на отбора, воден от Николай Панайотов, с красиво попадение и при този резултат завърши полувремето.

В 59-ата минута Хебър намали изоставането си чрез Марк-Емилио Папазов, но след още петнадесет минути Райън Бидунга покачи отново резултата в полза на ЦСКА 1948. Малко преди края на контролата, Антонио Вутов вкара нов гол, с който оформи крайното – 1:4.

След паузата за националните отбори, в следващия кръг от Първа лига „червените“ приемат Берое в Бистрица, докато „гробарите“ гостуват на Ботев Враца.