Брахими: Ами това е кобра… Не виждате, когато тя идва, но чувствате, когато ви ухапе

Голмайсторът на ЦСКА при победата над ЦСКА 1948 в Бистрица говори сподели впечатленията си след мачи и какво се крие зад начина, по който празнува попаденията си. Във втори пореден мач крилото на „червените“ отбеляза победния гол за тима си.
„Мачът бе труден, те играха здраво. Знаехме, че ще е така. Анализирахме ги. Наясно сме с нашите качества. Благодарение на Господ взехме трите точки, този успех е много важен“.
„Щастлив съм, естествено. Не бях влизал в такава серия. За мен е важно, че отборът побеждава, и аз допринасям. Важните мачове предстоят, имаме нужда от още самочувствие“.
„Ами това е кобра… Не виждате, когато тя идва, но чувствате, когато ви ухапе. Такъв искам да бъда на терена и аз, това е“.
„Вижте, гледаме към всеки следващ мач като най-важния. Влагаме се, възстановяваме се, даваме пак най-доброто от себе си. Не гледаме към финала, фокусът ни е към следващия мач“.
Хей, не изпускай нито една новина за любимия ти отбор! Научавай новините пръв с TribunaSofia.bg и то напълно БЕЗПЛАТНО! Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще получаваш пръв новините ни веднага след публикуването им:













