
Юношата на Славия Кристиян Балов сподели в социалните мрежи снимки от 15-те години с „белия“ екип – от малко момче до първия отбор. Младата надежда на българския футбол благодари на родния си клуб след трансфера в Цървена звезда и даде обещание, че няма да разочарова в бъдеще.
„Никога няма да забравя първия момент, в който стъпих на стадиона. Бях само на 5, а днес се питам как толкова бързо изминаха тези 15 незабравими години.
През това време преживях много хубави моменти, но и трудни изпитания. Благодаря на всички, които бяхте до мен през целия този път и ме подкрепяхте във всеки един момент.
Искам специално да благодаря на всички треньори, които помогнаха за моето развитие и ми дадоха възможност да израсна както като футболист, така и като човек. Обещавам, че няма да ви разочаровам.
Благодаря и на всички мои съотборници, които през годините ми даваха съвети, насоки и бяха до мен. Всеки един от вас остави следа в моя път и съм искрено благодарен за всичко, което споделихме заедно.
Дойде моментът да си кажем „чао“, но не и „сбогом“, защото където и да ме отведе пътят занапред, част от мен винаги ще остане тук.
Винаги ще бъда един от вас!
Само Славия“.








