Отново ремонтират стадион „Локомотив“

Стадион „Локомотив“ в „Надежда“ ще претърпи пореден ремонт. Този път наред е пистата на съоръжението.
Ще се работи и по терена, на който ще се прави рехабилитация. Поради тази причина червено-чернитe поискаха oт БФС при изготвянето на програмата в първия кръг да гостуват, в случая на Ботев Пд.
Мачът на „Колежа“ ще е на 20 юли (понеделник), най-вероятно от 21:30 часа. „Регионалният управител Вяра Тодева одобри решение за финансиране на ремонта на стадиона на Локомотив София, което е сериозен тласък за инфраструктурните планове на клуба.
Проектът е на приблизителна стойност 1809 360 евро, като финансирането е осигурено чрез споразумение с Министерството на младежта и спорта.
Това е важна стъпка към модернизация на съоръженията и по-добри условия за мачове“, написаха наскоро червено-черните.








