ЛевскиПърва ЛигаФутбол

Треньорът на Ботев Враца: Левски върви в добра посока, надявам се с доброто ниво на ЦСКА, Лудогорец и другите отбори да се вдига нивото на първенството

Tреньорът на Ботев Враца Тодор Симов говори след равенството 1:1 срещу Левски в първата контролна среща от лятната подготовка на врачани.

„Не мисля, че е чак толкова важно в тази контролна среща дали си победил, или не. Аз съм доволен от играта на отбора, противопоставихме се добре“, започна наставникът на северозападния тим.

„Имаме доста проблеми с окомплектоването на състава, доста футболисти бяха принудени да играят по 90 минути. За първа контролна среща не е добре, имаме проблеми в тренировъчния процес. Очакваме да дойдат нови футболисти, но не знаем кога. Надявам се за следващите контроли да имаме повече футболисти, защото в контролите натоварването е по-голямо. Трябва да се съобразяваме, но най-радостно е, че няма контузени“, каза Симов.

profittips-the best football tips

„Преслав Боруков е наш футболист, но има действащ договор с досегашния си отбор. Когато изтече, ще се присъедини към нас. След два дни ще е на разположение. Трима или четирима футболисти чакаме, няма да е голяма група, тази година и първенството е с по-малко отбори, няма междинни кръгове“, продължи той.

„Най-хубавото нещо е да има хора по трибуните. Да подкрепят и Левски, и нас. Дано да им е харесало какво показахме и двата отбора, макар че не е показателно за нивото. Не е толкова важна победата, наистина имахме възможност да вкараме втори и трети гол, но се надявам, когато дойдат официалните мачове, да си вкарваме положенията“, заяви Тодор Симов.

profittips-the best football tips

„Имаме само едно дете 2010 година като нов футболист, запазихме голяма част от отбора, надявам се да дойдат скоро и да тренираме по-добре“, коментира наставникът на Ботев Враца.

„Ще се опитаме да надградим. С щаба си говорихме, че трябва да дадем нещо повече на отбора, на футболистите. Миналата година направихме добър сезон, не успяхме да влезем в осмицата, тази година ще опитаме да го направим. Надграждането трябва да бъде от качеството на футболистите.“

[ads]

„Левски върви в добра посока. Надявам се с доброто ниво на ЦСКА, Лудогорец и другите отбори да се вдига нивото на първенството, защото това ще помогне на отборите да са по-конкурентноспособни в евротурнирите“, завърши Тодор Симов.

Хей, не изпускай нито една новина за любимия ти отбор! Научавай новините пръв с TribunaSofia.bg и то напълно БЕЗПЛАТНО! Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще получаваш пръв новините ни веднага след публикуването им:

фейсбук страница TribunaSofia

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker