
Левски се бори с руския гранд Спартак Москва за привличането на алжирския халф на Динамо Махачкала Хусем Мрезиг. 26-годишният полузащитник призна, че води преговори със сините.
Наред с това той разкри, че вече е отклонил едно предложение, а желанието му е да продължи кариерата си в клуб, различен от сегашния му. „Нямам намерение да се връщам в Алжир за момента, въпреки че Белуиздад ме иска.
Има накъде да се развивам, искам да съм в чужбина до края на кариерата си. Трябва да призная, че имам контакти с други клубове. В Русия те са с четвъртия в класирането Спартак Москва.
Има и друг клуб – Левски, където играе Акрам Бурас, който много ме иска. Избирам от тях“, каза Мрезиг пред медиите в родината си. „Ще видим какво ще се случи. Динамо Махачкала няма голямо желание да ме пусне и ми предлага нов договор.
Очаквам развитие“, допълни той. Цената на Мрезиг е около 1 милион евро.













