
Очакваното ново попълнение на ЦСКА – Стефано Сенси, официално се сбогува с Анортозис чрез емоционално съобщение в социалните мрежи. Италианският полузащитник благодари на клуба, съотборниците и привържениците, като подчерта, че винаги ще пази специални спомени от престоя си в Кипър.
“Специални благодарности на цялото семейство на Анортозис. Още от първия ден ме накарахте да се чувствам като у дома си и аз винаги давах най-доброто от себе си за този отбор.“
„Горд съм, че бях част от него. Няма да ви забравя и от днес ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици. Обичам ви”
Междувременно халфът вече е в Австрия, където ЦСКА провежда основната част от предсезонната си подготовка. Любопитен факт е, че италианецът вече следва „армейците“ в социалните мрежи.
Очаква се съвсем скоро ЦСКА да обяви бившият състезател на Интер. За правата му, „червените“ са активирали откупната клауза в договора му с Анортозис.







