
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов, ръководството на клуба, футболистите от първия отбор и десетки близки и приятели се събраха, за да изпратят за последно малкия Мишо от ДЮШ на „белите“ и баща му Иван. Двамата бяха сред загиналите при катастрофа на АМ „Тракия“ в сряда, при която камион връхлетя в насрещното платно, помитайки мантинелите и се блъсна в лека кола.
Още един играч от отбора – Боби, също почина при удара. Треньорът на момчетата Иван Терзийски и съпругата му бяха настанени в ямболската болница. Изпращането на Мишо и баща му Иван се състоя в обреден дом „Мира“ на Централните софийски гробища. Семейството на Боби пожела погребението да се проведе в тесен семеен кръг.
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов излезе със заповед след трагичния инцидент на магистрала „Тракия“, при който загинаха две деца от школата на клуба.
„Заповядам да се прекратят участията в лагери и турнири на национално ниво на отборите на ПФК Славия във всички възрастови групи без изрично мое нареждане и разрешение.
Отсега нататък пътуванията на отборите на клуба да се извършват само с лицензирани превозни средства.
Венцеслав Стефанов
Президент на ПФК Славия 1913 АД“, пишат от Славия.













