НационалиТОПФутбол

България е на 1/8 финал на Европейското първенство след втора поредна победа!

Българският национален отбор по минифутбол продължава към 1/8 финалите на Европейското първенство, което се играе в Босна и Херцеговина, след като победи Грузия с 2:0 във втория си мач от Група „E“.

Това бе втори пореден успех за „лъвовете“, които в първия си мач надвиха Португалия след драматичен обрат от 0:2, а в последната си среща от групата ще срещнат Сърбия.

След нулево равенство през първото полувреме, Димитър Димитров откри резултата в 33-ата минута, а Мирослав Кайряков подпечата трите точки за тима на Николай Михов с втори гол, пет минути пред края на срещата.

По този начин България запази и суха мрежа и вече гледа смело към следващата фаза на турнира.